SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

Harry Potter a Relikvie Smrti - hra

PRÁVĚ V PRODEJI: Videohra k poslednímu filmu, další sběratelské edice.

13. července 2011 v 8:10 | Adam-Potter

Nová videohra k poslednímu dílu ságy - Harry Potter and the Deathly hallows: Part 2 je již v prodeji. Podle prvních recenzí je hra o něco lepší než předchozí nepovedená část. Stále se ale vše točí jen kolem kouzelnických soubojů. Oproti předchozí hře je zde vylepšené ovládání, máte na výběr několik nových kouzel a možností (např. úplná novinka v historii HP her - přemísťování) a kromě Harryho si můžete zahrát i za spoustu dalších postav.
Videohra vyjde u nás vychází pouze v angličtině s českým manuálem. Demo si můžete stáhnout na oficiálních stránkách hry. Cena je ze začátku opět nehorázně vysoká - 1099 Kč.
Velmi povedený trailer ke hře.Minulý týden se do prodeje dostaly i sběratelské edice dalších dvou dílů Harryho Pottera, konkrétně Fénixova Řádu a Prince dvojí krve. Balení opět obsahuje 3DVD - 1. FILM + 2. BONUSY + 3. Další části unikátního osmihodinového dokumentu VYTVÁŘENÍ MAGICKÉHO SVĚTA HARRYHO POTTERA (Evoluce a Kouzelné efekty)
Doporučená cena je 299 Kč. Film je s českým dabingem, bonusy a dokumenty s titulkama.


OZNÁMENÍ VIDEOHRY: Harry Potter a Relikvie Smrti: část 2

11. června 2011 v 13:26 | Adam-Potter
Poslední díl potterovské ságy se nezadržitelně blíží a s ním i zbrusu nová videohra k filmu od EA games. Harry Potter a Relikvie Smrti: část 2 vychází ze stejnojmenného filmu a bude navazovat na předchozí, celkem hodně kritizovanou hru. Proto tvůrci přistoupili k několika menším změnám. První je rozdíl je v tom, že kromě Harryho si budete moci zahrát i za Hermionu, Rona, Seamuse, Nevilla, Ginny, prof. McGonagallovou a Moly Weasleyovou. Hra se bude držet hlavní dějové linie, nečekají nás žádné vedlejší a často i nesmyslné mise jako v první části. Hlavní charakter hry, kouzelnické souboje, ovšem zůstává a bude vás doprovázet po celou hru. Grafika zůstala stejná.

VIDEOHRA VYCHÁZÍ 12.ČERVENCE pro PC, Nintendo DS, Wii, PlayStation 3, Xbox 360 a Mobilní platformy.

Trailery:

OBAL:

Česká videorecenze hry HP a Relikvie Smrti: část 1

27. listopadu 2010 v 19:56 | Adam-Potter
www.adam-potter.blog.cz
Internetový pořad www.indian-tv.cz před pár dny zveřejnil vidorecenzi nejnovější potterovské hry - Harry Potter and the Deathly Hallows: part one. Ani u Indianu tato hra však neobstála a vysloužila si slabých 35% díky nevyužitému potenciálu hry, který byl již několikrát zmiňován i v předchozích recenzích.

ČESKOU VIDEORECENZI SI MŮŽETE PŘEHRÁT ZDE (HODNOCENÍ HRY 35%)


A nakonec tu mám obrázek s rozdílem Harryho z první a poslední videohry. Nová hra zdánlivě vypadá povedeně a to hlavně díky velmi dobré grafice. Ve skutečnosti se ale mnohem více zabavíte u prvních her z roku 2001.
www.adam-potter.blog.cz

Harry Potter a Relikvie Smrti 1 - VIDEOHRA právě v prodeji,recenze,trailery

23. listopadu 2010 v 17:26 | Adam-Potter
www.adam-potter.blog.cz
Zároveň filmem vychází i nová stejnojmenná videohra. Cena opět vysoká - PC verze 1099,-Kč, Xbox 360 a PS3 1399,-Kč, Wii 1199,-Kč a Nintendo DS 999,-Kč

Mnoho českých hráčů nepotěší fakt, že hra v u nás vychází kompletně v angličtině narozdíl od předchozích dílů, které měli alespoň titulky (pátý díl dokonce i dabing) Údajně však ve hře češtinu zas tak moc nepotřebujete.

Podle prvních recenzí se ale videohra narozdíl od filmu vůbec nepovedla. Tvůrci údajně nedokázali využít potenciál příběhu. Jedná se o klasickou "střílečku" kde místo zbraní používáte hůlky, úkoly jsou vesměs stejné, někdy až nelogické a ovládání také není zrovna na jedničku. Ale to už si všechni přečtěte sami v následujících dvou recenzích.

RECENZE POTTERWEB.CZ (hodnocení hry 50%)

Call of Duty s hůlkama. I tak by se totiž mohla jmenovat poslední HP videohra. Chodíte rozmanitou krajinou a kosíte (ehm, omračujete) šiky nepřátel. Ale zatímco Call of Duty je parádní akční nářez, Relikvie jsou v tomto ohledu spíš utrpením.

PRIORI-INCANTATEM.SK (hodnocení hry 40%)

 Kniha je vynikajúca, film je skvelý, tak prečo nemôžu už aj Electronic Arts priniesť na herný trh naozaj skvelý kúsok nesúci meno Harryho Pottera? V predchádzajúcich častiach to bolo ešte pochopiteľné, v útrobách Rokfortu sa niečo originálne skutočne vyrobiť nedalo. Prečo sme však museli aj napriek takému obrovskému, núkajúcemu sa potenciálu, akým je otvorený svet, ktorým trojica postáv uteká a zároveň hľadá časti Voldemortovej duše, dostať do rúk namiesto skvelej akčnej adventúry len stereotypnú a neraz priam frustrujúcu"prestrelku"?

HW POŽADAVKY:
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 2400MHz, paměť 1536MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6800 / Radeon X1600), 5.00GB volno na disku, DVDROM

Trailery:


Harry Potter a Relikvie Smrti: části první - VIDEOHRA - Teaser trailer

6. června 2010 v 7:01 | Adam-Potter
Krátce po zveřejnění obrázků tu máme i první trailer ke hře Harry Potter a Relikvie Smrti - část první.Zároveň přikládám i malé preview této hry které zveřejnil server www.games.tiscali.cz

Veškerý děj se tentokrát a vlastně vůbec poprvé odehrává zcela mimo prostředí Bradavic a videohra Harry Potter a relikvie smrti - část 1. se proto bude od předchozích titulů série určitým způsobem lišit. Hráči se s hordou nelítostných protivníků v zádech octnou na zcela neznámé půdě, daleko od bezpečí zdí kouzelnické školy, a na každém kroku budou muset být připraveni bojovat o život. "Poslední dobrodružství Harryho Pottera nám umožňuje vytvořit temnější a zároveň akčnější hru, než předtím," uvedl Jonathan Bunney, viceprezident a šéfproducent studia EA Bright Light. "Věříme, že vytváříme potterovskou hru, kterou ocení a oblíbí si celá generace majitelů HD konzolí. Speciálně jsme vyvinuli novou technologii, která nám umožňuje dokázat, že kouzlení je skutečně mocná síla, a v této hře budou hráči muset využít všech svých schopností k přežití."

Videohra Harry Potter a relikvie smrti - část 1. je od začátku do konce plná svižné akce a efektních soubojů. Hráči se v ní ocitnou na útěku, bojujíc o svůj život na zoufalé a nebezpečné výpravě k nalezení a zničení Voldemortových viteálů, na níž se při každém kroku střetávají ve velkolepých bitvách se smrtijedy a harpyjemi. A aby toho nebylo málo, kromě protivenství, která na Harryho v sedmém dobrodružství čekají, se budou muset vypořádat i s nestvůrami, s nimiž se utkali již v minulosti. Proti nekonečným útokům, přicházejícím ze všech stran, budou muset vytáhnout nejmocnější kouzla ze svého čarodějnického arzenálu. Už žádné hodiny kouzlení, už žádný trénink. Nebezpečí je tentokrát bezprostřední. Je na čase bojovat o život.
Nový herní engine, vyvinutý speciálně za účelem účinnějšího využití technologie HD konzolí, zajišťuje vylepšenou grafiku a soubojový systém, který hráče pohltí jako ještě nikdy předtím! Videohry Harry Potter a relikvie smrti - část 1. a Harry Potter a relikvie smrti - část 2. v současnosti vyvíjí EA Bright Light Studio ve verzích pro PS3, X360, Wii, PSP, PC, DS a přenosná zařízení. První část hry vyjde letos na podzim.

Harry Potter a Relikvie Smrti: části první - VIDEOHRA - První obrázky!

6. června 2010 v 6:52 | Adam-Potter
www.adam-potter.blog.cz
Historicky první obrázky z nové Potterovské hry od EA. Z obrázků lze usoudit, že hra bude převážně o kouzelnických soubojích. Na videohře se stále ještě pracuje takže se neděste grafiky na některých obrázcích!

www.adam-potter.blog.cz
www.adam-potter.blog.cz
www.adam-potter.blog.cz
www.adam-potter.blog.cz
www.adam-potter.blog.cz
www.adam-potter.blog.cz
www.adam-potter.blog.cz
www.adam-potter.blog.cz
Pár dalších obrázků naleznete zde

Harry Potter a Relikvie Smrti - Videohra ve dvou částech!

6. června 2010 v 6:33 | Adam-Potter
www.adam-potter.blog.cz
Konečně se objevily nové informace ohledně sedmé Potterovské videohry. Hra HP a Relikvie Smrti bude stejně jako film rozdělená na dvě části! Mnozí (včetně mě) se domnívali že hra bude pouze jedna ale opak byl pravdou. Relikvie Smrti - část 1 se do prodeje dostane v listopadu tohoto roku! 

Navštivte i oficiální stránku hry http://harrypotter.ea.com

Harry Potter a Relikvie Smrti videohra - první info

24. ledna 2010 v 10:34 | Adam-Potter
Poslední dobou se nejvíce věnujeme hlavně připravované hře Lego Harry Potter. Nesmíme ovšem zapomenout ani na hru Relikvie Smrti ke které máme první oficiální info:

Warner Bros a EA games už hru potvrdili. Ačkoliv film Relikvie Smrti bude rozdělen do dvou částí, hra s největší pravděpodobností bude pouze jedna! Videohry by jsme se měli dočkat buď už tento rok v listopadu (při premiéře Relikvií Smrti 1) a nebo příští rok v červenci 2011 při vydání Relikvií Smrti 2.
 
 

Reklama
Reklama