SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

Duben 2011


Trailer k Relikviím Smrti 2 již ve čtvrtek ráno.

27. dubna 2011 v 17:14 | Adam-Potter |  Harry Potter a Relikvie Smrti
První upoutávka k poslední části Harryho Pottera o které se diskutuje už prakticky od začátku roku bude konečně zveřejněna. Trailer si svou premiéru odbude už ve čtvrtek ve 2:45 ráno na americké televizi ABC a vzápětí bude uvolněn i na internet takže o nic nepřijdeme!

Harry Potter a Relikvie Smrti: část 1 na DVD a Blu-ray

17. dubna 2011 v 7:32 | Adam-Potter |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Tak jsme se konečně dočkali! První část velkého finále si již od pátku můžete pořídit na dvoudiskovém DVD a Blu-ray.

Film:
Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů - Harry, Hermiona a Ron - tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí. Plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Vypátrání a zničení viteálů, do nichž Pán zla rozdrobil svou duši, je jedinou zárukou vítězství nad ním. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucených úkrytech neztrácejí podporu oddaných přátel a tajné spojení s nimi. Závěrečná bitva s Voldemortem a jeho přívrženci se odehraje v Bradavicích…

Bonusy:
Informace zde
Na Blu-ray najdete i úvodní scénu posledního filmu!

Náhledy menu:
A co vy? Máte už film doma? Nebo si stejně jako já kupujete Harry Potter filmy ve sběratelské třídiskové edici? V tom případě si ještě chvíli počkáme. V této edici zatím vyšly jen první čtyři filmy. Pátý a šestý se připravuje už letos a na závěrečný dvojdíl musíme čekat až do příštího roku.

Relikvie Smrti: část 2 bude NEJKRATŠÍM HP filmem.

1. dubna 2011 v 18:06 | Adam-Potter |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Harry Potter a Relikvie Smrti: část 2 bude dosud nejkratším filmem potterovské série - tuhle informaci nedávno potvrdil producent HP David Heyman. Dosud měl nejkratší stopáž pátý díl Fénixův řád se 138 minutami. Promítání závěrečného filmu by tak mělo zabrat jen něco málo přes dvě hodiny.

Ono to vlastně žádné velké překvapení není. Když si otveřete knihu Relikvie Smrti, zjistíte, že z celkových 36 kapitol bylo 24 zfilmováno v 1.části a na 2. tak zbývá jen 12 kapitol + epilog.

AKTUALIZACE: Zároveň bylo potvrzeno, že délka závěrečného epilogu O devatenáct let později bude ve filmu jen kolem 2 minut.