SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

Březen 2011

DVD Relikvie Smrti: část 1 - CZ trailer

30. března 2011 v 13:08 | Adam-Potter |  Videa
Taky se nemůžete dočkat? Už jen pár dnů!

První plakát ke druhé části HP7

29. března 2011 v 7:10 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 7
Studio WarnerBros před pár hodinami zvěřejnilo první plakát k velkolepému finále Harryho Pottera. Hlavními aktéry plakátu jsou Harry a Voldemort. Musím podotknout, že se jedná o skvělou práci. Vážně velmi povedený plakát.


Velmi zajímavé fotky ze 2.části

26. března 2011 v 6:12 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 7
Na prvním obrázku vidíme Harryho, který krátce před závěrečným soubojem stojí v cimbuří hradu a setkává se s Voldemortem, jak jsme to mohli vidět už v loňském traileru, kdy se Pán zla Harryho ptá, proč stále žije.
Druhá, neméně zajímavá fotka pochází už z definitvního konce. Harry porazil Voldemorta a kráčí od jeho těla zpět do hradu. Všimněte si, že v rukou svírá svou i bezovou hůlku. Scéna ještě není graficky dodělaná a kus nádvoří se ještě musí počítačově upravit.

Tímto se nám konečně potvrdilo, že souboj Harry vs. Voldemort se skutečně odehraje na nádvoří a nikoliv ve Velké síni jak tomu bylo v knize. Závěrečná scéna z traileru skutečně pochází z finálového souboje a ne jen z nějaké "předehry" jak se mnozí fanoušci domnívali.

DVD Relikvie Smrti: část 1 - nové info,české obaly + AKTUALIZACE

22. března 2011 v 19:42 | Adam-Potter |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Vydání DVD a Blu-ray první části Relikvií Smrti se v ČR nakonec o dva dny posunulo. Dočkáme se ho 15.4 což je už za pouhé čtyřy týdny! Prozatím si můžete prohlédnout české obaly, které jsou naprosto totožné s těmi anglickými.

Blu-ray edice bude obsahovat nové záběry z poslední části, to už jistě víte. Konkrétně se bude jednat o úvodní scénu z filmu, kde Harry rozmlouvá s Olivanderem o Relikviích smrti.

TRAILER

First look: Harry Potter a Relikvie Smrti: část 2 (CZ titulky)

22. března 2011 v 18:43 | Adam-Potter |  Videa
Během Potter víkendu na televizi ABC, byl kromě prvních pěti filmů odvysílán i krátký Sneak Peek (jakási forma traileru doplněná o komentáře tvůrců a herců) k závěrečnému dílu Harryho Pottera. Ačkoliv je upoutávka stavěná hlavně na záběrech z loňského traileru, mihne se zde i několik dosud neviděných scén z vloupání ke Gringottovým a závěrečné bitvy.
Video je s českými titulky.