SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

Květen 2010

Hra LEGO Harry Potter odložena na konec června i v ČR!

13. května 2010 v 15:54 | Adam-Potter |  LEGO Harry Potter - videohra
www.adam-potter.blog.cz
Tak bohužel ačkoliv mnozí doufali, že se nás odložení hry LEGO Harry Potter netýká, dnes česká pobočka xzone.cz změnila datum vydání z 28.května na 25.června 2010. Čekání na tuto skvělou hru se nám tedy prodlužuje o měsíc což zas taková hrůza není. Alespoň se máme o důvod víc, proč se těšit na konec školního roku :-)


P.S - Snitchseeker zveřejnil nějaké nové obrázky, tak je můžete zkouknout zde

Co nás čeká v květnu + obrázek měsíce.

9. května 2010 v 6:12 | Adam-Potter |  Aktuální novinky
S malinkým spožděnim přidávám nový obrázek měsíce:

Poslední dobou tu byly jen fotomontáže, tak teď zase něco normálního. Skvělý animovaný obrázek zobrazující Harryho a Brumbála při souboji s Voldemortem v HP5.

(pro zvětšení klikni na obrázek)
CO NÁS ČEKÁ V KVĚTNU?

Ohledně Harryho Pottera mnoho věcí. Na konci měsíce se dočkáme nové hry LEGO HARRY POTTER která zatím podle upoutávek vypadá na nejlepší Potterovskou hru jaká kdy byla vydaná.

I v květnu samozřejmě pokračuje natáčení Harryho Pottera 7. Už se však blíží k nezadržitelnému konci. Spousta hercům už v HP natáčení skončilo. (např. Alan Rickman - Snape, Robbie Coltrane - Hagrid atd.) A spoustu to teprve čeká. Podle nejnovější zpráv se už připravuje natáčení úplně poslední scény HP, která se odehrává o 19.let později. Scéna se bude údajně od knihy trochu odlišovat, tak uvidímě jak to nakonec dopadne.

Hodně se také začíná spekulovat, že se možná už tento měsíc objeví první trailer k Relikviím Smrti! (Nepočítáme krátkou upoutávku která vyšla jako bonus na DVD HP6 a kterou si můžete přehrát vpravo v menu) Tuto informace ale zatím nelze potvrdit, ale ani vyvrátit.
Každopádně už brzy začne velká propagace filmu takže opět začne to velké šílenství kolem HP jak tomu je u každé premiéry. :-)