SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

Březen 2010

Upoutávka (Vězeň z Azkabanu)

26. března 2010 v 14:41 | Adam-Potter |  LEGO Harry Potter - videohra
Jak už jste si možná všimli, tvůrci hry LEGO Harry Potter Years 1-4 nám každý měsíc zvěřejňují nové video ze hry, pokaždé z jiného dílu. Dnes tu máme upoutávku ke trojce - Vězeň z Azkabanu. Jako u každého videa z LEGO se i u tohoto dobře zasmějete.VIDEOHRA LEGO HARRY POTTER YEARS 1-4 VYCHÁZÍ V KVĚTNU!

Tetování Harry Potter

20. března 2010 v 13:02 | Adam-Potter |  Ostatní obrázky
Tak tohle musí být nějaký hodně velký fanoušek Harryho Pottera. Nechal si totiž vytetovat na ruku rovnou celé naše známe trio - Harryho,Rona a Hermionu.

www.adam-potter.blog.cz


www.adam-potter.blog.cz


www.adam-potter.blog.cz


zdroj: mugglenet.com

Ukázky z Relikvií Smrti na prezentaci v ShoWest

20. března 2010 v 11:35 | Adam-Potter |  Harry Potter a Relikvie Smrti
www.adam-potter.blog.cz
Včera se pro několik vyvolených novinářů na filmovém veletrhu ShoWest konala prezentace několika záběrů z filmu HP a Relikvie Smrti. Ukázka bohužel není přístupná pro veřejnost zato si ale můžeme přečíst názory novinářů o tom co všechno viděli a jak se jim ukázka líbila:

zdroj:priori-incantatem.sk + můj překlad

Ukázka začala Voldemortovu chůzí v zakázaném lese, přičemž okolo něj byli uskupení všichni jeho stoupenci. Díval se na Harryho. Předpokládal jsem, že ukázka bude jen z prvního Harryho Pottera, který přijde do kin v listopadu. Myslím, že tento úvod byl z druhé části, přímo z velké bitvy mezi Harrym a Voldemortem.

V dalších částech byli Harry, Ron a Hermiona bojující v lese, záběr, v němž Ron říká Harrymu, že po smrti blízké rodiny jeho bolest přece již není důležitá (nebo něco v tom smyslu), dále Harry letící s Hagridem na motorce, pronásledováni Voldemortem se Smrtijedy, všichni Potterové z úvodu první části, Bill Nighy jako Rufus Brousek, polibek Harryho a Ginny, Snape u velkého stolu, který Voldemortovi a jeho vstupem oznamuje, že Harry bude převezen do úkrytu, kde už bude těžké zmocnit se ho a ještě mnoho jiného. Některé záběry byly dokončeny, jiné zase ne. Jediné, co jsem si uvědomil po shlédnutí ukázky bylo to, že film bude úžasný a že jsem rád, že poslední kniha je zpracována ve dvou částech.

Na dalších záběrech bylo vidět zakrváceného Harryho, který viditelně vyděšený přichází do lesa na setkání s Voldemortem. Ten se mu posmívá slovy "chlapec, který přežil, přichází zemřít". Dále píší:
Viděli jsme malé části ze všeho, od odchodu sedmi Potterů z domu Dursleyovic, přes útok Smrtijedů na svatbě Billa a Fleur po útěk z Gringottbanky na bledém drakovi a dokonce i Bradavice v plamenech. S nedokončeými efekty je těžké říci jak to celé vypadá, i když některé z nejefektnějších momentů byly nejjednoduší: Ronův a Harryho boj ve stanu, Harryho návštěva hrobů svých rodičů, útěk před lapači v lese, pasáž, v níž Harry vzdorovitě říká Voldemortovi, že zůstane naživu, "protože mám něco, pro co se vyplatí bojovat".

Součástí byla i jedna nová scéna: V závěrečných záběrech se mihla Hermiona letící na koštěti z ohnivé koule. Jde zřejmě o útěk z komnaty nejvyšší potřeby, v níž vyčarovali Crabbe s Goyle prokletý oheň na konci. Jezdila Hermiona někdy podle knihy sama na koštěti? Jde o filmovou změnu, která se pravděpodobně nedočká hlubšího objasnění.

Skvělé video z LEGO HP - V Zobí ulici

19. března 2010 v 7:01 | Adam-Potter |  LEGO Harry Potter - videohra
Další, nově zveřejněné video ze hry LEGO HP nám ukazuje první scénu z Kamene mudrců kde Brumbál, prof. McGonagallová a Hagrid předají Harryho Dursleyovým. a poté následuje scéna s létajícími dopisy. Určitě si to pusťte! Video je dlouhé před 2 minuty a skvěle se u něj pobavíte :-)

Hra vychazí v ČR 28.května 2010

P.S - Doteď mě docela štvalo že hra u nás vyjde celá v angličtině bez překladu. Po shlédnutí videa jsem si ale uvědomil že v LEGO hře vlastně postavičky vůbec nemluví takže titulky nebudou tak potřeba.

Nové záběry ze zábavního parku

19. března 2010 v 6:53 | Adam-Potter |  Wizarding World of Harry Potter
Za tu dobu co jsem tu nebyl se objevilo několik nových videí z již téměř dokončeného parku Harryho Pottera. Otevírat se bude zhruba za dva měsíce.


Omluva

7. března 2010 v 10:38 | Adam-Potter
Ahoj, omlouvám se že tu už dlouho nic nebylo - mám zavirovanej počítač a je tak pomalý že se na něm nedá nic dělat. Příští týden by se ale už měl problém vyřešit, tak se můžete těšit na nové články!