SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

Chystá se prodloužená verze filmů na DVD a Blu-ray

14. srpna 2009 v 13:49 | Adam-Potter |  Aktuální novinky
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Ultimate Edition) [Blu-ray]Harry Potter and the Chamber of Secrets (Ultimate Edition) [Blu-ray]


Velmi zajímavý článek z Gorilla.cz:

Uplynul už sice dobrý měsíc od premiéry Prince dvojí krve, ten však, i přes vcelku rozporuplné reakce, pořád velmi slušně vydělává a je jen otázkou času (respektive několika málo dní), kdy v celkovém účtování předběhne druhé Transformery, čímž se stane letošním nejlépe vydělávajícím filmem. Toho si jsou samozřejmě dobře vědomi i u Warner Bros. a teď to dokonce vypadá, že tamní hlavouni hodlají vyždímat z této veleúspěšné kouzelnické série další dolary.

O toto zjištění se postarali pánové ze serveru RopeofSilicon, kteří spatřili na nejnovějším seznamu filmů hodnocených společností MPAA (udílí jednotlivým snímkům přístupnost) prvního Pottera v rozšířené verzi (extended edition). Okamžitě prý tedy následovaly zvídavé otázky přímo k Warnerům, kteří přišli s dost zajímavou odpovědí: "Ačkoliv jsme to ještě oficiálně neohlásili, všechny díly Harryho Pottera máme v plánu vydat v úplně nových rozšířených verzích".

Mělo by to samozřejmě platit jak pro disky DVD, tak Blu-ray. Hlavní otázkou ale každopádně zůstává, kolik že nové stopáže budou filmy nakonec obsahovat. Například Kámen mudrců byl při své TV premiéře na stanici ABC obohacen o celých 7 minut, podle nám známých informací ale zůstalo materiálu ve střižně mnohem víc, což potvrzují i loňské spekulace hovořící o vydání rozšířené verze filmu se třiceti minutami dosud neviděných záběrů. Hodně podobná situace by měla nastat i u dalších dílů, poněvadž jejich předlohy jsou hutnější a hutnější.
V tuto chvíli se ale můžeme jen dohadovat o přesných hodnotách nového materiálu. Kdo ví, třeba z toho vylezou podobně opulentní edice jako v případě Pána prstenů. Kdo by si to každopádně chtěl zjistit na vlastní náklady, má možnost, na Amazonu už je totiž možné si první dva díly ve zmíněné rozšířené edici předobjedat (1, 2).

TAK CO SI O TOM MYSLÍTE? JÁ BYCH ŘEKL ŽE TO JE SKVĚLÝ NÁPAD! PRVNÍ ČTYŘI DÍLY MÁM STEJNĚ JEN NA STARÝCH VHS TAKŽE POKUD I U NÁS VYDAJÍ TU NOVOU VERZI TAK NEVÁHÁM A KUPUJU!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viktor Kovařík Viktor Kovařík | 14. srpna 2009 v 22:58 | Reagovat

Adame,
koupil bych i já.
Víš co? Až to bude v ČR, tak dej vědět, ty to sleduješ, koupil bych to. Ale...
Bude problém s dabingem, Kotek a spol... nám už dávno odmutovali  :-) .

2 Ga.b. - Your Affs <3 Ga.b. - Your Affs <3 | Web | 15. srpna 2009 v 7:38 | Reagovat

bezva!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama