SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

Únor 2009

The Wizarding World of Harry Potter - Co to je?

28. února 2009 v 12:00 | Adam-Potter |  Wizarding World of Harry Potter
Již přes rok vzniká na Floridě nový zábavní park- The Wizarding World of Harry Potter. Park má být (jak už asi každému došlo) ve stylu Harryho Pottera - najdeme zde celé Bradavice včetně pozemků a prasinek, kouzelnických obchodů atd. Zkrátka to bude skvělé, zábavné místo pro každého fanouška Harryho Pottera. Park má být hotový v roce 2010!
Podívejte se na několik obrázků jak by to mělo vypadat:


A ZDE NĚKOLIK FOTEK ZE STAVBY:

Wizarding World of Harry Potter by Nemesis0606.

Wizarding World of Harry Potter by Nemesis0606.Wizarding World of Harry Potter by Nemesis0606.

Wizarding World of Harry Potter by Nemesis0606.


No zatím to vypadá úžasně! Rozhodně bych se tám rád někdy podíval.


KOPÍRUJ SE ZDROJEM!

Obrovské postavičky z Lega

27. února 2009 v 21:09 | Adam-Potter |  Ostatní obrázky
Při brouzdání po internetu jsem narazil na několik obrázků. Můžeme na nich vidět Trio a Hagrida postavené z Lega. Nevím kde tyto postavy vznikly ale jsou rozhodně povedené a museli dát hodně práce než je postavili...

Lego Harry Potter Characters by jhandelman.

zdroj obrázků: flickr.com + vlastní úprava

Anketa č.4 - Který Brumbál je lepší?

26. února 2009 v 18:57 | Adam-Potter |  Ankety
Tak máme tu novou anketu. Tentokrát se ptám na dva herce. První - Richard Harris ztvárnil Brumbála v prvních dvou dílech. Určitě si ho všichni pamatujete. Bohužel před premiérou druhého dílu zemřel. A tak nás ve třetím a dalších dílech čeká nový herec - Michael Gambon
Který se vám zdá lepší? Hlasujte v anketě!

Relikvie Smrti 2: ODLOŽENO

26. února 2009 v 16:27 | Adam-Potter |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Společnost Warner Bros včera oznámila že Harry Potter a Relikvie Smrti část 2. se do kin dostane 15. července 2011. Původně se Relkvie smrti plánovali už na květen. 1.část filmu se dočkáme 8.měsíců dopředu tedy 19. listopadu 2010. Mě odložení moc nevadí klidně si počkám a aspoň si budeme užívat těšení na poslední film Harryho Pottera.

LEGO - Harry Potter + UPTADE: ANKETA V CELÉM ČLÁNKU

25. února 2009 v 18:00 | Adam-Potter |  Ostatní obrázky
Při brouzdání na stránce www.flickr.com jsem narazil na pár obrázků z lego setů Harryho Pottera. Na několik nejpovedenějších fotek se podívejte zde:
Dnes to jsou převážně postavy. Příště budou i budovy...

UPOZORŇUJI ŽE NĚKTERÉ POSTAVIČKY V ŽÁDNÉM LEGU NENAJDETE PROTOŽE JSOU POSTAVENÉ STAVITELEM. ALE VĚTŠINU NORMÁLNĚ NAJDETE VE STAVEBNICÍCH V HRAČKÁRNĚ.

Harry,Ron,Hermiona
Lupin,Moody,Kratiknot
Spousta dalších v celém článku. Určitě na to mrkněte


Všechno nejlepší! - dvojčata James a Oliver Phelpsovi

25. února 2009 v 8:58 | Adam-Potter |  Starší novinky
Své 23. narozeniny dnes oslaví dva úspěšní a oblíbení herci - James a Oliver Phelpsovi. Oba samozdřejmě známe z filmů o Harry Potterovi kde ztvárňují dvojčata Freda a George. Oba nebudou chybět i v novém šestém filmu kde uvidíme i jejich nový obchod Kratochvilné kouzelnické kejkle. Tak tedy VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Obrázky z nového videa

24. února 2009 v 18:29 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 6
Dnes vyšlo nové video HP. Můžeme v něm vidět několik nových záběrů z filmu. Níže můžete vidět několik obrázků které jsem z něj udělal. Pokud chcete shlédnout samotné video podívejte se do rubriky VIDEA


About blog

22. února 2009 v 14:35 | Adam-PotterHistorie blogu - Tento blog byl založen 1.6.2007 na servru estranky.cz. Původní blog se jmenoval www.adam-potter.estranky.cz (stále ještě funkční ale skoro nic už na něm nenajdete) S estrankami jsem byl spokojený a blog tu vydržel něco přes rok. Později jsem se ovšem začal zajímat o blog.cz. Ke konci listopadu 2008 jsem založil tuto stránku abych zjistil jak se na blogu.cz pracuje a jaké má funkce oproti estránkám. Zalíbilo se mi tu natolik, že jsem se rozhodl celý blog přesunout sem. A myslím že to byla dobrá volba. Hned první dny sem začali chodit návštěvníci a objevili se tu i nové komentáře což mě velmi potěšilo jelikož na předchozím blogu se komentáře začaly objevovat až po dvou měsících. No a nyní můžete vidět výsledek mého skoro dvouletého blogování. Návštěvnost zatím není nic moc ale do budoucna chystám pár novinek takže se to určitě zlepší.Designy blogu:
NA ESTRANKY.CZ

1. Úplně první vzhled. Je to obyčejný obrázek bez žádného grafického upravování (protože tenkrát jsem neuměl pořádně pracovat ani v malování)
2. Taky hrůza ale aspoň je tam už nějaký nápis

3.


4.Děs běs
5.

6. Na tu dobu můj snad nejpovedenější vzhled. I když žádný zázrak..

7.

8.


NA BLOG.CZ

1. Můj první vzhled na blogu.cz. Vydržel tu necelý týden...

Pro zvětšení klikni na obrázek2. Vánoční vzhled. Taky nic moc.
3.Nynější vzhled. Ten se mi podle mě zatím povedl nejvíc.Další???
Do budoucna chystám další jarní design.Malou ochutnávku můžete vidět už teď

Upoutávky na šestku - dej si i na svůj blog

22. února 2009 v 7:37 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 6
Včera jsem vás informoval o novém obrázku Harryho Pottera 6. Rozhodl jsem se vytvořit novou upoutávku ve které jsem využil tohoto obrázku. Tuto novou nebo i předchozí poutávku si nyní můžete stáhnout zde a dát si ji i na svůj blog.Najdete ji v celém článku...

Alan Rickman-Snape slaví!

21. února 2009 v 19:12 | Adam-Potter |  Starší novinky
Alan Rickam, představitel postavy Severuse Snapea dnes slaví své 63.narozeniny. Za celý blog mu samozdřejmě přeji všechno nejlepší a ať se mu v herectví daří stejně tak dobře jak do teď! Zajímavostí je to že jeho postava Severus Snape má teprve 49 let takže Alan je téměř o 15 let starší!

Nový VELMI zajímavý obrázek z šestky

21. února 2009 v 18:28 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 6
Dnes vyšel nový zajímavý obrázek Harryho Pottera 6. Můžeme na něm vidět v popředí Snapea dále pak málého Voldemorda, Harryho a Ginny.

Obrázek je tak velký že jsem ho musel zmenšit.
Pro zvětšení klikni na obrázek!!!


Nové obrázky z natáčení sedmičky- kulisy nějakého domu

21. února 2009 v 12:00 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 7
V Anglii začíná výstavba kulis pro natáčení HP a Relkvie Smrti. Mužeme zde vidět nějaké domy. Spekuluje se o tom že kulisy znázorňují městečko Godrikův důl. Jeden obrázek najdete zde:


zdroj: na obrázku

Určitě nepřehlédněte! Harry Potter a Relikvie smrti - animovaná verze

20. února 2009 v 17:28 | Adam-Potter |  Videa
Tyto videa už obíhají skoro každou HP stránku a uchvátili mě natolik že je musím dát i sem. Jistý uživatel z youtube lecter63 vytvořil unikátní projekt - Natočil svojí verzi Harryho Pottera. Postavy zde představují figurky které jsou rozpohybovány. Ve filmu jsou zachyceny skoro všechny momenty z knihy. HODÍ SE HLAVNĚ PRO FANOUŠKY KTEŘÍ SE NEMŮŽOU SEDMIČKY DOČKAT.

Celý film je dlouhý přes 4 hodiny a na Youtube je rozkouskovaný do částí po zhruba 10 minutách

Všechna videa včetně upoutávek naleznete Tady:
1.stránka
2.stránka

Nové obrázky z natáčení

19. února 2009 v 16:57 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 6
Máme tu pár obrázků z natáčení Harryho Pottera 6...Nový obrázek doupěte...


A na závěr jedna nová fotka Hermiony z harryy.blog.cz


Tři zajímavé články ze servru gorilla.cz

18. února 2009 v 16:14 | Adam-Potter |  Harry Potter a Princ dvojí krve
Na gorilla.cz jsem našel hned několik zajímavých článků které stojí za zveřejnění...

Šestý Potter bude vážně pro dětičky!

Nevěřím tomu, ale Harry Potter a Princ dvojí krve dostal rating PG. Za "strašidelné obrázky, nějaké to násilí, jazyk a... jak to přeložit... jemnou smyslnost." Co to znamená? Že nás opět čeká pohádka pro děcka, vážení. Rating PG, který v podstatě značí takový milý a veselý film pro celou rodinku, mají první tři díly, ale jakmile se začalo klesat do temnějších vod a přitvrzovat na atmosféře a psychologii, vylouplo se adekvátní PG-13, kterým se může chlubit Ohnivý pohár a Fénixův řád.
Davidu Yatesovi se pětkou konečně povedlo udělat z potterovky propracovaný film, ve kterém si Harry sahá na dno, ale teď Warneři hodili zpátečku a chtějí opět něco pro větší davy? Tenhle krok se mi zdá vážně podivný a i když neříkám, že musí být šestka nějaké maso (to přijde vy-víte-kdy), rozhodně jsem čekal další porci těžkého údělu vyvoleného, který ze všech sil bojuje proti Voldemortovi. Možná straším předčasně a rating se filmu nijak výrazněji nedotkne (Cuaron to taky zvládnul v PG), ale fakt, že se ustoupilo od PG-13, mi jako takový vůbec nevoní. Jde Warnerům zase o prachy?

Více v celém článku.....
Aktuálně k blogu

18. února 2009 v 15:00 | Adam-Potter |  Starší novinky

Jak už jste si možná v menu všimli, v prvním týdnu Března mám jarní prázdiny čili i více času na tento blog. Můžete tedy čekat od rána až do večera nové články. Mám toho pro vás nachystané spoustu: wallpapery mé výroby, záložky do knih s HP, nové zajímavosti a rubriky. No je toho spousta takže se máte na co těšit!

A NEZAPOMEŇTE HLASOVAT V NOVÉ ANKETĚ!

Novinky ze světa HP+UPDATE!

16. února 2009 v 19:21 | Adam-Potter |  Starší novinky
Tak se podíváme co se děje ve světě...

NOVÉ VYDÁNÍ HARRYHO POTTERA!
Americké vydavatelství Scholastic plánuje v létě nově vydat kolekci všech sedmi knih ze série Harry Potter v papírové vazbě. Její součástí bude i papírový obal, který ozdobí ilustrace z deluxe obálky darů smrti i standardní americké obálky knih. Uváděcí cena je téměř 87 dolarů. Při objednání přes internet se cena pohybuje od 53 do 59 dolarů.
OBRÁZEK:

Books_completeboxset_01


NA SLOVENSKU SE HLEDÁ DVOJNÍK HARRYHO POTTERA!

Knihovna pro mládež města Košice hledá dvojníka Harryho Pottera! Jak informoval Jaroslav Vrábeľ z komunikačního odboru košického magistrátu, děti, teenager, ale i kdokoliv, kdo se na tohoto slavného knižního i filmového hrdiny podobá, se může do soutěže přihlásit do konce února osobně v kterékoli pobočce městské knihovny. Cílem je přilákat děti do knihoven a podpořit jejich zájem o knihy. Knihovna pro mládež mesta Košice má 25 poboček, z toho 19 na základních školách a 6 mimoškolních. Takže, pokud je zde někdo z tohot města a opravdu se na Harryho podobě, neváhejte a přihlaste se!

UPDATE: LEGO HARRY POTTER!

Pokud jste fanoušky her s legem a hlavně samotného lega Harry Potter, tato novinka vás pravděpodobně zklame.
Světlo světa již nespatří žádné další lego sety.
Tato skutečnost je odůvodněna tím, že filmy jsou už příliš temná na to, aby mohly sloužit jako předloha hraček pro děti.

zdroj priori-incantatem.sk+MŮJ PŘEKLAD

Ronovy nejlepší ksichty a úsměvy 2.

15. února 2009 v 12:00 | Adam-Potter |  Ostatní obrázky
Druhá várkaMix obrázků 3

14. února 2009 v 17:47 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 6
Další hromada obrázkůůů!

 MALFOYŮV TATÍK SE NÁM DOSTAL DO AZKABANU

Lucius Malfoy

KOPÍROVANÍ

14. února 2009 v 16:07 | Adam-Potter
Pravidla pro kopírování z toho blogu:

1. U každého okopírovaného článku, obrázku apod. bude vždy napsaný zdroj: www.adam-potter.blog.cz

2. Je zakázáno kopírovat design těchto stránek.

3. Kdo tyto pravidla nebude dodržovat tak ho okamžitě nahlásím na blog.cz a už asi víte co bude následovat.