SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

Leden 2009

TIP! PRO VŠECHNY HRÁČE: ABECEDAHER!

31. ledna 2009 v 17:56 | Adam-Potter
Pro všechny co hrají hry Harryho Pottera mám tip! Koukněte se na stránku abecedaher.cz a do vyhledávání napište harry potter. Najde vám to všechny hry Harryho Pottera + návody (pokud nevíte jak dál) obaly na dvd, cheaty,češtiny a spoustu dalších věcí. Stačí kliknout zde

Harry Potter a kámen mudrců - pc hra

31. ledna 2009 v 17:51 | Adam-Potter
Cena: 379 kč
Jazyk: Anglicky


OFICIÁLNÍ POPIS:

Opusťte svět bez kouzel a zapište se do školy čarodějnictví a kouzelnictví v Bradavicích ve hře Harry Potter and the Philosopher´s Stone. Staňte se Harry Potterem, čarodějnickým učněm, snažícím se ovládnout všechny složky magie ve světě plném dobrodružství, zábavy a nebezpečí. Narazíte na dechberoucí výzvy a nezapomenutelné postavy z bestselleru J. K. Rowlingové. Hráči se ocitnou v roli Harryho Pottera, který nastupuje do Bradavic a začíná cestu za poznáním tajemství vlastních magických schopností. Cestou prozkoumá bradavické chodby a okolí, stane se čarodějem, bude se učit hrát Famfrpál, sbírat předměty nutné k vyřešení hádanek, stane se odborníkem v používání kouzel a lektvarů, bude objevovat tajné chodby a místa a potká se s nezapomenutelnými postavami z magického světa J. K. Rowlingové.

OBRÁZKY:

Harry Potter a Kámen mudrců
Harry Potter a Kámen mudrců
Harry Potter a Kámen mudrců
Harry Potter a Kámen mudrců
Harry Potter a Kámen mudrců
Harry Potter a Kámen mudrců

UPOuTÁVKA:POŽADAVKY:

CPU 266MHz, 64 MB RAM, 8 MB graf. kartaHarry Potter a tajemná komnata - pc hra

31. ledna 2009 v 17:40 | Adam-Potter
Cena: 449 Kč
Jazyk: ČESKÉ TITULKY+ český manuál

OFICIÁLNÍ POPIS HRY:

Posaďte se za volant létajícího auta a vydejte se podruhé do školy čar a kouzel v Bradavicích. Electronic Arts představuje hru Harry Potter a tajemná komnata podle stejnojmenného knižního bestseleru J. K. Rowlingové. Harry Potter se i přes varování domácího střítka Dobbyho vydává podruhé do Bradavic. Brzy se začnou ve škole dít strašlivé věci, které ohrožují studenty z mudlovských rodin. Harry Potter a jeho přátelé Ron, Hermiona, Hagrid a Hedvika musí rozluštit záhadu, která sahá do daleké historie. Harry navštěvuje předměty a postupně se učí nová kouzla, která, pokud jsou nesprávně provedena, mohou mít humorné nebo dokonce kritické následky. Hra obsahuje řadu mimi her, které se dají hrát pořád dokola (např. odskřítkovávání zahrady paní Weaslyové nebo kouzelnické duely).

OBRÁZKY:


UPOUTÁVKA:


POŽADAVKY:

Operační systém: Windows XP/2000/98
Mechanika: CD nebo DVD
Procesor: 300 MHz
Operační pamět: 64 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 4 MB

Harry Potter a vězeň z Azkabanu - pc hra

31. ledna 2009 v 17:26 | Adam-Potter

Cena: 399 Kč
Jazyk: České titulky a manuál


OFICIÁLNÍ POPIS HRY:

Komu učaroval Harry Potter, vychutná si jeho další dobrodružství v akční adventuře Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Ve výhledu ze třetí osoby se budete moci ujmout role nejen Harryho, ale i jeho kamarádů Hermiony a Rona, přičemž všichni vypadají mnohem dospěleji než v předchozích hrách. V konzolových verzích budete schopni mezi trojicí hrdinů libovolně přepínat, v PC podobě hry se však tato možnost neobjeví a v každé misi nebo její části tak budete prostě ovládat toho, koho vám hra určí. Každá ze tří postav disponuje unikátními dovednostmi. Například Hermiona je ze všech nejmenší a proto se lehce protáhne i tam, kam se Ron s Harrym nemohou dostat. Ron zase vládne zvláštní intuicí, takže bude moci například odhalit skryté dveře nebo pohyblivé panely tam, kde je ostatní neuvidí. Příběh hry je celkově mnohem tajemnější než v předchozích dílech. Když z vězení Azkaban uteče mnohanásobný vrah Sirius Black, nevěští to pro našeho malého hrdinu vůbec nic dobrého. Proč po něm ale uprchlý trestanec nemilosrdně jde, zjistíte až v průběhu samotného hraní.

OBRÁZKY:

UPOUTÁVKA:POŽADAVKY:

Operační systém: Windows XP/2000/98
Mechanika: CD nebo DVD
Procesor: 600 MHz
Operační pamět: 256 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 32 MB
Harry Potter a Ohnivý pohár - Pc hra

30. ledna 2009 v 16:07


Cena: 399 Kč
Jazyk: české titulky a manuál


OFICIÁLNÍ POPIS HRY:

Harry Potter a Ohnivý pohár je už pátou hrou společnosti EA týkající se mladého čaroděje. Hráči v ní můžou zažít ty nejnapínavější události z filmu, ale také otestovat své magické schopnosti v kooperativním módu až pro dva hráče. Děj se točí okolo jistého turnaje, do kterého bude jako jeden z účastníků vybrán i Harry. Všichni soutěžící se budou muset utkat s drakem chrlícím plameny, zachránit přátele z ledových hlubin Černého jezera a proplést se rozsáhlým a tajemným, nebezpečným bludištěm. Kromě Harryho jsou hratelní i jeho přátelé Ron a Hermiona. Setkáte se ale rovněž s Lordem Voldemortem. Tvůrci jinak slibují úplně nový systém kouzlení.

OBRÁZKY:


UPOUTÁVKA:Požadavky:

Operační systém: Windows XP/2000
Mechanika: DVD
Procesor: 1200 MHz
Operační pamět: 256 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 32 MB

Harry Potter a Fénixův Řád - Pc hra

30. ledna 2009 v 15:16 | Adam-Potter
cena: 399 Kč
jazyk: český dubing,mauál!

OFICIÁLNÍ POPIS HRY

Ve hře Harry Potter a Fénixův řád se Harry vrací pátým rokem do školy v Bradavicích a zjišťuje, že většině kouzelnického společenství zůstala utajena pravda o jeho nedávném střetu se zlým lordem Voldemortem. Kvůli obavě, že ctihodný bradavický ředitel Albus Brumbál lže o Voldemorově návratu, aby oslabil jeho vliv a získal jeho místo, jmenuje ministr kouzel Kornelius Popletal novou učitelku obrany proti temné magii, aby dohlížela na Brumbála a bradavické studenty. Ale ministerstvem schválený kurz obranné magie profesorky Dolores Umbridgeové zastihne mladé čaroděje žalostně nepřipravené k tomu, aby se ubránili temným silám, hrozícím jim i celému kouzelnickému společenství, a tak s pomocí svých přátel Hermiony a Rona vezme Harry věci do svých rukou. Setkají se tajně s malou skupinou ostatních studentů, která si dá název Brumbálova armáda a Harry je naučí jak se bránit temné magii a připraví odvážné mladé kouzelníky na neobyčejnou bitvu, která na ně čeká.

UPOUTÁVKA:OBRÁZKY:


POŽADAVKY:

Operační systém: Windows XP/Vista
Mechanika: DVD
Procesor: 1600 MHz
Operační pamět: 256 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 32 MB


Harry Potter a Princ Dvojí krve - Pc hra

30. ledna 2009 v 14:07 | Adam-Potter

Cena: 1099 Kč
Datum vydání: léto 2009
Jazyk: české titulky a manuál (snad se dočkáme i českého dabingu ja tomu bylo u předchozího dílu)OFICIÁLNÍ POPIS HRY:

Hráči se vrátí do Bradavic, aby pomohli Harrymu přežít náročný šestý ročník kouzelnické školy. Budou mít rovněž možnost zapojit se do vzrušujících čarodějnických duelů, míchat a vařit magické přísady, či se vznést do vzduchu a vést famfrpálský tým Nebelvíru za vítězstvím. Na cestě za dramatickým vyvrcholením příběhu a odhalením identity prince dvojí krve je mohou svést ze stopy i Ronovy romantické trampoty. V příběhu utahuje lord Voldemort stále těsněji smyčku okolo světa Mudlů i čarodějů a Bradavice už nejsou zdaleka tak bezpečným místem, jakým bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí se může ukrývat přímo ve zdech bradavické školy, ale Brumbál se spíše soustředí na jeho přípravu před závěrečnou bitvou, o níž ví, že se rychle blíží. Společně usilují o nalezení klíče k Voldemortově obraně a za tímto účelem se Brumbál spojí se svým starým přítelem a kolegou, bezstarostným bonvivánem z dobré rodiny, profesorem Horaciem Křiklanem, o němž se domnívá, že zná důležitou informaci. Mezitím čelí studenti útokům úplně jiného druhu nepřítele, když se u nich začnou projevovat účinky hormonů. Harry totiž cítí stále silnější náklonnost k Ginny, své city k ní ovšem dává najevo i Dean Thomas. Levandule Brownová se rozhodne, že tím pravým je pro ni Ron, ovšem vůbec nemůže počítat s čokoládovými košíčky Romildy Vaneové! Navíc tu je i Hermiona, která ve skrytu duše žárlí, ale je odhodlána své pocity skrýt. Uprostřed všech těchto románků však stojí jeden ze studentů stranou. Je pevně rozhodnut zanechat po sobě stopu, i když velmi temnou. Ve vzduchu je cítit láska, ovšem nablízku je i obrovská tragédie, po níž Bradavice už nikdy nemusí být stejné, jako dřív.OBRÁZKY ZE HRY:UPOUTÁVKA :

Více informací na http://harrypotter.ea.com

Soundtrack

Již nyní si můžete na amazon.cz poslechnout skvělou hudbu z videohry! Až 17.3 bude možné tyto skladby zakoupit nyní si je ale můžete bezplatně poslechnout ZDE!
Seznam skladeb:
1. Return to Hogwarts
2. Quidditch Tryouts
3. Wandering Night
4. Race Ginny
5. Dueling Club
6. Mixing Potions
7. Slytherin Combat
8. Slughorn
9. Hogwarts by Night
10. Quidditch
11. Get to Potions
12. Get to Quidditch
13. Fred and George Return
14. Wandering Day 5
15. Lovesick Ron
16. The Boathouse at Night
17. Wandering Stealth
18. Loss at Hogwarts
19. Bellatrix
20. Fenrir Battle
21. Wandering Day 4
22. Chase Draco
23. More Potions
24. Exploring with Luna
25. Wandering Day 3
26. Wandering Day 1
27. The Final Battles
28. Sadness at Hogwarts
29. Friendship Theme

30.2.2009 - Aktuálně k blogu

30. ledna 2009 v 9:06 | Adam-Potter |  Starší novinky
Jak jste si určitě všimli tak se na stránce objevila nová upotávka na šestku HP. Pokud chcete, můžete si ji zkopírovat na svou stránku aby všichni věděli že nový Potter se nezadržitelně blíží. Jinak v neděli (1.února) chystám úplnou změnu vzhledu této stránky včetně menu. Také zde přibudou nějaké info o této stránce (historie, designy atd.) Jelikož jsem i velký fanoušek hry The Sims 2 tak zde přibudou nějaké downloady s tématikou Harryho Pottera do této hry. To je asi vše tak všem přeji krásné (sice krátké) prázdniny

Potterovské vysvědčení

29. ledna 2009 v 16:35 | Adam-Potter |  Ostatní obrázky
Nudil jsem se a tak jsem udělal takovou blbost...
Je to vysvědčení upravené ve stylu Harryho Pottera
Anketa č.2 - Vysvědčení

29. ledna 2009 v 15:19 | Adam-Potter |  Ankety
Tak co? Jak jste dneska dopadli?

Harry Potter a Relikvie Smrti: část 1, Harry Potter a Relikvie Smrti: část 2

26. ledna 2009 v 15:16 | Adam-Potter

www.adam-potter.blog.cz
Poslední film Harryho Pottera je rozdělen do dvou částí.

AKTUÁLNÍ NOVINKY,INFORMACE A ZAJÍMAVOSTI SLEDUJTE V TÉTO RUBRICE

OBRÁZKY Z FILMU: ZDE!

1.ČÁST
Původní název: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
Slovenský název: Harry Potter a Dary smrti - 1.
Vydání: 18.11.2010
Délka: 146 min
3D: nic

2.ČÁST
Původní název: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II
Slovenský název: Harry Potter a Dary smrti - 2.
Vydání: 14.7.2011
Délka: 130 min
3D: celý film

Režie: David Yates

Popis:

"Harry Potter a Relikvie smrti" je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů.
První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti - viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit.
Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají: Harryho Pottera. Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho všude, aby ho podle příkazu Voldemorta přivedli....živého.
Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh - legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží.
Harry netuší, že jeho budoucnost byla rozhodnuta v minulosti, v ten osudný den, kdy se stal "chlapcem, který přežil". Harry Potter je každý den blíž k úkolu, na který byl připravován od prvního dne, kdy vstoupil do Bradavic: poslední bitvu s Voldemortem.

Vedlejší herci a postavy:
Ciarán Hinds ... Aberforth Bumrbál
Clémence Poésy ... Fleur Delacour
Helen McCrory ... Narcissa Malfoy
Natalia Tena ... Nymphadora Tonks
Toby Regbo ... Mladý Brumbál
Imelda Staunton ... Dolores Umbridge
Oliver Phelps ... George Weasley
James Phelps ... Fred Weasley
Stanislav Ianevski ... Viktor Krum
Domhnall Gleeson ... Bill Weasley
Rade Serbedzija ... Gregorovitch
Matthew Lewis ... Neville Longbottom
Chris Rankin ... Percy Weasley
David O'Hara ... Albert Runcorn
Toby Jones ... Dobby (hlas)
Mark Williams ... Arthur Weasley
Chase Armitage ... Lapka
Simon McBurney ... Krátura (hlas)
Michelle Fairley ... Matka Hermiony
Nick Moran ... Prašivec
Andy Linden ... Mundungus Fletcher
Sophie Thompson ... Mafalda Hopkirk
Matyelok Gibbs ... teta Muriel
David Ryall ... Elphias Doge
Hazel Douglas ... Bathilda Bagshot
Carolyn Pickles ... Professorka Charity Burbage
Steffan Rhodri ... Reg Cattermole
Rod Hunt ... Thorfinn Rowle
Martin Ballantyne ... Mundungusův spolupracovník
Laurence Richardson ... Kouzelník
a další...


TRAILER:Datum vydání šestky UPŘESNĚNO!

22. ledna 2009 v 16:48 | Adam-Potter |  Harry Potter a Princ dvojí krve
Společnost Warner Bros upřesnila vydání šestky. Zde máte k dispozici článek z priori-incantatem.sk + MŮJ PŘEKLAD!

Filmová společnost Warner Bros, Známý to tvůrce všech Potterovek, oficiálně potvrdila, že premiéra filmu Harry Potter Princ dvojí krve se v Itálii uskuteční již 15. července 2009. Itálie tak následuje například Francie, kde bude mít 6. film premiéru ve stejný den. Na Slovensku a v Česku je datum premiéry oficiálně stanoven na 16. červenec.

Dobby se vrací + Anketa

19. ledna 2009 v 16:26 | Adam-Potter |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Ano náš domácí skřítek který se i přesto že se objevuje skoro ve všech dílech Harryho Pottera ale ve filmu pouze jednou se znovu objeví na plátně! A to ve dvoudílném filmu HP a Relikvie smrti který se objeví v kniech v roce 2010 a 2011

Mix obrázků 1

19. ledna 2009 v 16:19 | Adam-Potter |  Fotogalerie k filmu 6
Obrázky sice nejsou úplně nejnovější ale spousta lidí je určitě nevidělo

Malfoyova matka15.1 - Henry bude pokračovat!

15. ledna 2009 v 15:25 | Adam-Potter |  Starší novinky
Konečně! Po skoro třech letech byla aktualizována stranka http://www.henryproper.wz.cz/ se skvělou novinou! Henry Proper bude pokračovat v novém díle! Zatím jsme se dočkali jen hrubého nastínění děje ale již snad brzy se můžeme dočkat nového filmu!!! Díky této události byla aktualizována rubrika Henry Proper která nyní obsahuje i inforamce o dvojce. Najdete ji ZDE!

Anketa č.1 - Jaký je váš nej. díl Harryho?

13. ledna 2009 v 11:07 | Adam-Potter |  Ankety
Prosím hlasujte v anketě o nejoblíbenější díl Harryho Pottera

Snape slaví

9. ledna 2009 v 15:44 | Adam-Potter |  Starší novinky
Dnes 9.ledna 2008 by své 49.narozeniny oslavil učitel lektvarů Severus Snape kdyby ho Voldemord v 7.díle nezabil. Za celý tento blog mu přeju VŠECHNO NEJLEPŠÍ!


Hlasujte pro Harryho

4. ledna 2009 v 10:22 | Adam-Potter |  Starší novinky
V současné době probíhá anketa o nejočekávanější film roku 2009. Harry Potter a Princ dvojí krve byl až do nedávna na druhém místě a teď se probojoval na první!STOP už se nehlasuje!!!!Harry vyhrál!

Kouzelnické karty - ke stažení!

1. ledna 2009 v 13:01 | Adam-Potter |  Kouzelnické karty
Přináším vám ke stažení kouzelnické karty z Harryho Pottera včetně obrázků a popisek. Karty jste mohli původně shlédnout na webu potterharry.net kde jsou ovšem už dávno smazány ale na tomto blogu si nyní si můžete všech 80 karet stáhnout!

Karty jsou ve formátu doc takže je normálně otevřete ve wordu
(30.1.2010 - proveden reupload!)


Ukázky z karet: