SVĚT HARRYHO POTTERA SE VRACÍ!

NAVŠTIVTE NOVÝ BLOG O PŘIPRAVOVANÉ FILMOVÉ TRILOGII!

--->FANTASTIC-BEASTS.BLOGSPOT.CZ<---

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY:

www.facebook.com/fantasticbeastscz

15.12.2008 - Neoficiální plakát k sedmičce+další info

15. prosince 2008 v 17:06 |  Starší novinky
Vyšel neoficiální plakát k sedmému dílu Harryho Pottera který nese název Relikvie Smrti. Pro ty kteří sedmičku nečetli je na plakátu zobrazen Snapův patron kterého Harry zahlédl v lese


Harry Potter na Googlu


Světově najoblíbenější internetový vyhledávač Google pomalu rekapituluje končící se rok. Nezvratným důkazem toho je už tradiční zveřejnění žebříčku nejvyhledávanějších pojmů na sereveru Google.

V jednom z žebříčků se už tradičně umístil i Harry Potter. Tentokrát to bylo mezi Deseti nejvyhledávanějšími upoutávkami. Výsledku dopomohlo především zveřejnění upoutávek na film HP a princ dvojí krve.

zdroj+ můj překlad

Výstava

Amerika zažije příští rok to, co doposud ještě nikdy. 30. dubna 2009 odstartuje v Chicagu své americké turné velkolepá Harry Potter výstava, na které budou moci fanouškové na vlastní oči uvidět repliky předmětů, kostýmů a kulis z Harry Potter filmů. Na ploše s rozlohou 3 000 m² bude vystavena např. Velká síň s Pohárem tří kouzelníků, kostými slavnostních hábitů z Vánočního plesu a s Ohnivým pohárem jako i Nebelvírská ložnice s Harryho postelí, kufry, Zrcadlem z Erisedu a neviditelným pláštěm.

Výstava bude až do 7. září 2009 putovat po největších amerických městech. Pro zajímavost, vstupné pro doospělých je stanoveno na 26 dolarů (téměř 600 Kč), pro děti do 11 let 19 dolarů (téměř 400 Kč).

Pár obrázků (Velká síň, Nebelvírská ložnice a plakát k výstavě)Tak co na ten plakát a výstavu říkate? Vyjádřete se v komentářích!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Já | 15. prosince 2008 v 17:40 | Reagovat

zajimavý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama